MOJE BIO

Povoláním jsem zpěvačka, písničkářka, textařka, hudebnice a skladatelka. Narodila jsem se v krásných Českých Budějovicích do hudební rodiny, kde hudba byla neodmyslitelnou součástí mého života. Moje matka, Pavlína Jíšová, je folkovou profesionálkou, zatímco můj otec, Rostislav Lounek, je vášnivý amatérský hudebník. Již od útlého věku jsem byla obklopena zvuky, melodiemi a písněmi, což mi dodalo nejen lásku k hudbě, ale také inspiraci stát se součástí hudebního světa.


Hudba pro mě není pouze uměním, je to způsobem, jak spojit lidi a sdílet s nimi mé hluboké city a myšlenky. Moje písně jsou mým způsobem vyjádřit se a komunikovat s světem. Každý text a každá melodie, kterou tvořím, má svůj vlastní příběh a záměr. Mým cílem je dotknout se srdcí posluchačů a přinášet jim hudbu, která jim pomáhá vyjádřit jejich vlastní emoce a prožitky. Hudba je pro mě jazykem, kterým vyprávím příběhy, a spojuje nás všechny do jedné hudební rodiny.

JAK ŠEL ČAS

Sledujte mou hudební cestu a objevte, jak čas formoval mé písně.

Vítej na světe

Narodila jsem se 29. prosince 1990 a prý hned od té doby, co jsem dokázala otevřít pusu, jsem si pobrukovala první miminkovské melodie :-)

První umělecké krůčky

Začínala jsem v souboru Malý furiant, pak navštěvovala ZUŠ v oborech zpěv, hra na klavír a dramatická tvorba.

První píseň

Svou první píseň jsem složila ve věku 13 let, a to byl začátek mé cesty k vyjádření mého vlastního hudebního hlasu.

Veřejná vystoupení

První krůčky a umělecké otrkání před veřejností jsem získávala při občasném vystupování s mojí matkou Pavlínou Jíšovou.

Začátek profesionální kariéry

Profesionálně jsem začala vystupovat v momentě, kdy jsem se stala členkou kapely své matky a přátel. Během této doby jsem dostala prostor i pro své vlastní písně a stala se nedílnou součástí kapely.

Promoce

Do plné dospělosti jsem vstoupila absolvováním dvou vysokých škol a stala se tak bakalářkou psychologie a magistrou učitelství pro střední školy.

Sólová dráha

V tomto roce jsem se rozhodla vydat na sólovou dráhu a začala vystupovat samostatně jako písničkářka.

Bohadlo Company

Během koncertování jsem měla to štěstí spolupracovat s talentovaným kytaristou Oldřichem Bohadlo, který se za nedlouho stal mým manželem. Společně vystupujeme pod názvem Bohadlo Company, kde spojujeme naše hudební vize a tvoříme hudbu, kterou milujeme.